    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-10H-200-C1-R0
    Part No.:
    ATS-10H-200-C1-R0
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDATS-10H-200-C1-R0.pdf
    Description:
    HEATSINK 50X50X10MM XCUT
    Length:
    1.969" (50.00mm)
    Width:
    1.969" (50.00mm)
    Diameter:
    Fin Height:
    0.394" (10.00mm)
    9.76°C/W @ 100 LFM