    Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-20F-75-C1-R0
    Part No.:
    ATS-20F-75-C1-R0
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDATS-20F-75-C1-R0.pdf
    Description:
    HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
    Length:
    0.984" (25.00mm)
    Width:
    0.984" (25.00mm)
    Diameter:
    Fin Height:
    0.790" (20.00mm)
    14.95°C/W @ 100 LFM