18QHTF53-1.155072-OE.pdf
| Image |  |
| Series | 18QHTF53 | 18QHTF53 | 18QHTF53 | 18QHTF53 | 18QHTF53 |
| Voltage - Supply | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 122.88 MHz | 89.6 MHz | 3.65 MHz | 3.801562 MHz | 2.096 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Current - Supply (Max) | 28mA | 26mA | 21mA | 21mA | 21mA |