18QHTF57-26.2144-PD.pdf
| Image |  |
| Series | 18QHTF57 | 18QHTF57 | 18QHTF57 | 18QHTF57 | 18QHTF57 |
| Voltage - Supply | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| Height - Seated (Max) | 0.051" (1.30mm) | 0.051" (1.30mm) | 0.051" (1.30mm) | 0.051" (1.30mm) | 0.051" (1.30mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 23.688 MHz | 23.79021 MHz | 3.95 MHz | 2.028 MHz | 1.966 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Current - Supply (Max) | 22mA | 22mA | 21mA | 21mA | 21mA |