3QHTF21-155.560-PD.pdf
| Image |  |
| Series | 3QHTF21 | 3QHTF21 | 3QHTF21 | 3QHTF21 | 3QHTF21 |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 1 MHz | 2.034 MHz | 3.58 MHz | 3.691 MHz | 3.84 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Current - Supply (Max) | 21mA | 21mA | 21mA | 21mA | 21mA |