3QHTF32-127.600-PD.pdf
| Image |  |
| Series | 3QHTF32 | 3QHTF32 | 3QHTF32 | 3QHTF32 | 3QHTF32 |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) | 0.039" (1.00mm) | 0.039" (1.00mm) | 0.039" (1.00mm) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 5.243 MHz | 5.12 MHz | 15.625 MHz | 200 MHz | 52.5 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 21mA | 21mA | 22mA | 29mA | 24mA |