3QHTF53-1.234567-OE.pdf
| Image |  |
| Series | 3QHTF53 | 3QHTF53 | 3QHTF53 | 3QHTF53 | 3QHTF53 |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 106.25 MHz | 3.786 MHz | 3.656 MHz | 3.8 MHz | 3.58 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Current - Supply (Max) | 28mA | 21mA | 21mA | 21mA | 21mA |