QMQF326P33-2.5B-12.688656.pdf
| Image |  |
| Series | QuikXO | QuikXO | QuikXO | QuikXO | QuikXO |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Base Resonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | TCXO | TCXO | TCXO | TCXO | TCXO |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2ppm | ±2ppm | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 250 MHz | 180 MHz | 125 MHz | 500 MHz | 10.24 MHz |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 43mA (Typ) | 43mA (Typ) | 38mA (Typ) | 43mA (Typ) | 35mA (Typ) |