QMQF326T25-2.5B-50.625.pdf
| Voltage - Supply | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | - | - | - | - | - |
| Frequency | 44 MHz | 15 MHz | 33.3 MHz | 13.225625 MHz | 11.999 MHz |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 20mA (Typ) | 17mA (Typ) | 20mA (Typ) | 17mA (Typ) | 17mA (Typ) |