QVMQF326D33-2.5B-150.000.pdf
| Output | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2ppm | ±2ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm |
| Frequency | 100 MHz | 125 MHz | 26 MHz | 100 MHz | 125 MHz |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 26mA (Typ) | 26mA (Typ) | 26mA (Typ) | 26mA (Typ) | 26mA (Typ) |