QVMQF326P25-2.5B-148.351648.pdf
| Output | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL | LVPECL |
| Voltage - Supply | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm |
| Frequency | 96 MHz | 12.504 MHz | 49.96 MHz | 66.5 MHz | 25.48828 MHz |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 30mA (Typ) | 28mA (Typ) | 30mA (Typ) | 30mA (Typ) | 30mA (Typ) |