QVMQF326T33-2.5B-66.666667.pdf
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage - Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) | 0.067" (1.70mm) |
| Frequency Stability | ±2ppm | ±2ppm | ±2ppm | ±2ppm | ±2ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm | ±8ppm |
| Frequency | 122.88 MHz | 40 MHz | 106.25 MHz | 20.736 MHz | 220 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Current - Supply (Max) | 29mA (Typ) | 24mA (Typ) | 29mA (Typ) | 24mA (Typ) | 34mA (Typ) |