    Pasternack PE3C3055LF/BL-24
    Part No.:
    PE3C3055LF/BL-24
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3C3055LF/BL-24.pdf
    Description:
    COAX CBL SMA TO SMA
    Style:
    SMA to SMA
    1st Connector:
    SMA Plug
    2nd Connector:
    SMA Plug
    Color:
    Black
    Length:
    24.00" (609.60mm)
    Frequency - Max:
    6 GHz
    Cable Type:
    LMR 195
    Features:
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms