    SiTime SIT3373AI-4B2-28NU614.400000
    Part No.:
    SIT3373AI-4B2-28NU614.400000
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDSIT3373AI-4B2-28NU614.400000.pdf
    Description:
    MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
    Voltage - Supply:
    2.8V
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±3170ppm
    Frequency:
    614.4 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)