SXT32410DB27-14.31818M.pdf
| Image |  |
| Series | SXT324 | SXT324 | SXT324 | SXT324 | SXT324 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 26 MHz | 20 MHz | 27 MHz | 30 MHz | 12 MHz |
| Frequency Tolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| Load Capacitance | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 40 Ohms | 100 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Mounting Style | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - | - | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |