SXT32410DC27-14.31818M.pdf
| Frequency | 26 MHz | 20 MHz | 27 MHz | 12 MHz | 30 MHz |
| Frequency Tolerance | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm | ±20ppm |
| Load Capacitance | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 100 Ohms | 40 Ohms |
| Operating Mode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Stability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) | 0.031" (0.80mm) |