    CTS-Frequency Controls 526R32025CTR
    Part No.:
    526R32025CTR
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD526R32025CTR.pdf
    Description:
    3.2mm x 2.5mm Surface Mount HCMO
    Voltage - Supply:
    3V
    Height - Seated (Max):
    0.047" (1.20mm)
    Frequency Stability:
    ±2.5ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    32 MHz
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max):
    10mA
    Surface Mount
    1. How to order 526R32025CTR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 526R32025CTR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 526R32025CTR?
    Image 526R32025CTR
    Part Number 526R32025CTR
    Output HCMOS
    Voltage - Supply 3V
    Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
    Frequency Stability ±2.5ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Frequency 32 MHz
    Operating Temperature -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max) 10mA