    CTS-Frequency Controls 637L15005C3T
    Part No.:
    637L15005C3T
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD637L15005C3T.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.067" (1.70mm)
    Frequency Stability:
    ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    150 MHz
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max):
    66mA
    Surface Mount
    1. How to order 637L15005C3T on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 637L15005C3T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 637L15005C3T?
    Image 637L15005C3T
    Part Number 637L15005C3T
    Output LVDS
    Voltage - Supply 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
    Frequency Stability ±25ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Frequency 150 MHz
    Operating Temperature -20°C ~ 70°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max) 66mA