    Pasternack PE34518LF-24
    Part No.:
    PE34518LF-24
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE34518LF-24.pdf
    Description:
    COAX CBL SMC TO SMC
    Style:
    SMC to SMC
    1st Connector:
    SMC Plug
    2nd Connector:
    SMC Plug, Right Angle
    Length:
    24.00" (609.60mm)
    Frequency - Max:
    Cable Type:
    RG-316 DS
    Features:
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE34518LF-24 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE34518LF-24 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE34518LF-24?
    Image PE34518LF-12 PE34518LF-24 PE34518LF-36 PE34518LF-48 PE34518LF-60
    Part Number PE34518LF-12 PE34518LF-24 PE34518LF-36 PE34518LF-48 PE34518LF-60
    Style SMC to SMC SMC to SMC SMC to SMC SMC to SMC SMC to SMC
    1st Connector SMC Plug SMC Plug SMC Plug SMC Plug SMC Plug
    Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
    Frequency - Max - - - - -
    Cable Type RG-316 DS RG-316 DS RG-316 DS RG-316 DS RG-316 DS
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms