    Pasternack PE34957-48
    Part No.:
    PE34957-48
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE34957-48.pdf
    Length:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE34957-48 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE34957-48 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE34957-48?
    Image PE34957-36 PE34957-48 PE34957-12 PE34957-24 PE34957-60
    Part Number PE34957-36 PE34957-48 PE34957-12 PE34957-24 PE34957-60
    Length 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 60.0" (1.5m) 5.0'
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms