    Pasternack PE3522LF-36
    Part No.:
    PE3522LF-36
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3522LF-36.pdf
    Description:
    COAX CBL C-TYPE TO C-TYPE
    Style:
    C-Type to C-Type
    1st Connector:
    C-Type Plug
    2nd Connector:
    C-Type Plug
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Frequency - Max:
    Cable Type:
    RG-213
    Features:
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Operating Temperature:
    Grade:
    Qualification:
    1. How to order PE3522LF-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3522LF-36 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3522LF-36?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    Image PE3522LF-24 PE3522LF-60 PE3522LF-12 PE3522LF-36 PE3522LF-48
    Part Number PE3522LF-24 PE3522LF-60 PE3522LF-12 PE3522LF-36 PE3522LF-48
    Manufacturer Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack Pasternack
    Series - - - - -
    Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
    Part Status Active Active Active Active Active
    Style C-Type to C-Type C-Type to C-Type C-Type to C-Type C-Type to C-Type C-Type to C-Type
    1st Connector C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug
    2nd Connector C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug C-Type Plug
    Color - - - - -
    2nd Contact Gender Male Male Male Male Male
    1st Contact Gender Male Male Male Male Male
    Length 24.00" (609.60mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0'
    Frequency - Max - - - - -
    Cable Type RG-213 RG-213 RG-213 RG-213 RG-213
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms