    Pasternack PE38407-36
    Part No.:
    PE38407-36
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE38407-36.pdf
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE38407-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE38407-36 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE38407-36?
    Image PE38407-12 PE38407-36 PE38407-24 PE38407-48 PE38407-60
    Part Number PE38407-12 PE38407-36 PE38407-24 PE38407-48 PE38407-60
    Length 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 24.00" (609.60mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms