    Pasternack PE3876LF-36
    Part No.:
    PE3876LF-36
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3876LF-36.pdf
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE3876LF-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3876LF-36 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3876LF-36?
    Image PE3876LF-24 PE3876LF-36 PE3876LF-60 PE3876LF-48 PE3876LF-72
    Part Number PE3876LF-24 PE3876LF-36 PE3876LF-60 PE3876LF-48 PE3876LF-72
    Length 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 60.0" (1.5m) 5.0' 48.0" (1.2m) 4.0' 72.0" (1.8m) 6.0'
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms - - 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms