    Pasternack PE3C0032LF/HS-48
    Part No.:
    PE3C0032LF/HS-48
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3C0032LF/HS-48.pdf
    Length:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Frequency - Max:
    5.8 GHz
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Grade:
    Qualification:
    1. How to order PE3C0032LF/HS-48 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3C0032LF/HS-48 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3C0032LF/HS-48?
    Image PE3C0032LF/HS-24 PE3C0032LF/HS-12 PE3C0032LF/HS-36 PE3C0032LF/HS-48 PE3C0032LF/HS-60
    Part Number PE3C0032LF/HS-24 PE3C0032LF/HS-12 PE3C0032LF/HS-36 PE3C0032LF/HS-48 PE3C0032LF/HS-60
    Length 24.00" (609.60mm) 12.00" (304.80mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
    Frequency - Max 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz 5.8 GHz
    Cable Type LMR 400 LMR 400 LMR 400 LMR 400 LMR 400
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C