    Pasternack PE3C2801/HS-36
    Part No.:
    PE3C2801/HS-36
    Package:
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3C2801/HS-36.pdf
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE3C2801/HS-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3C2801/HS-36 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3C2801/HS-36?
    Image PE3C2801/HS-12 PE3C2801/HS-24 PE3C2801/HS-36 PE3C2801/HS-48 PE3C2801/HS-60
    Part Number PE3C2801/HS-12 PE3C2801/HS-24 PE3C2801/HS-36 PE3C2801/HS-48 PE3C2801/HS-60
    Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms