    Skyworks Solutions Inc. 514FCA000126BAGR
    Part No.:
    514FCA000126BAGR
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Category:
    Oscillators
    Package:
    6-SMD, No Lead
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD514FCA000126BAGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Series:
    Si514
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Part Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Function:
    Enable/Disable (Reprogrammable)
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Height - Seated (Max):
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    200 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Current - Supply (Max):
    23mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Ratings:
    Mounting Style:
    Surface Mount
    1. How to order 514FCA000126BAGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 514FCA000126BAGR price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 514FCA000126BAGR?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    Image 514FCA000126BAGR
    Part Number 514FCA000126BAGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Si514
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Part Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type XO (Standard)
    Function Enable/Disable (Reprogrammable)
    Output LVDS
    Voltage - Supply 2.5V
    Height - Seated (Max) -
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Frequency 200 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Current - Supply (Max) 23mA