    Skyworks Solutions Inc. 545AAA312M500ACGR
    Part No.:
    545AAA312M500ACGR
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Category:
    Oscillators
    Package:
    6-SMD, No Lead
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD545AAA312M500ACGR.pdf
    Description:
    OSCILLATOR SMD
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Series:
    Ultra™ Si545
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Strip
    Part Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    2.5V ~ 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.056" (1.43mm)
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    312.5 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max):
    153mA
    Supplier Device Package:
    Ratings:
    Mounting Style:
    Surface Mount
    1. How to order 545AAA312M500ACGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 545AAA312M500ACGR price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 545AAA312M500ACGR?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    Image 545AAA312M500ACGR
    Part Number 545AAA312M500ACGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ Si545
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Strip
    Part Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type XO (Standard)
    Function Enable/Disable
    Output LVPECL
    Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Frequency 312.5 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max) 153mA