    Skyworks Solutions Inc. 545ABA10M0000CCG
    Part No.:
    545ABA10M0000CCG
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD545ABA10M0000CCG.pdf
    Description:
    DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
    Packaging:
    Strip
    Voltage - Supply:
    2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability:
    ±10ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    10 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max):
    153mA
    Surface Mount
    1. How to order 545ABA10M0000CCG on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 545ABA10M0000CCG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 545ABA10M0000CCG?
    Image 545ABA10M0000CCGR 545ABA10M0000CCG
    Part Number 545ABA10M0000CCGR 545ABA10M0000CCG
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ Si545 Ultra™ Si545
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Strip
    Part Status Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output LVPECL LVPECL
    Voltage - Supply 2.5V, 3.3V 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability ±10ppm ±10ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Frequency 10 MHz 10 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max) 153mA 153mA