    Skyworks Solutions Inc. 545DCA24M0000CCGR
    Part No.:
    545DCA24M0000CCGR
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD545DCA24M0000CCGR.pdf
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Output:
    CML
    Voltage - Supply:
    1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability:
    ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    24 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max):
    121mA
    Surface Mount
    1. How to order 545DCA24M0000CCGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 545DCA24M0000CCGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 545DCA24M0000CCGR?
    Image 545DCA24M0000CCGR
    Part Number 545DCA24M0000CCGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ Si545
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Part Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type XO (Standard)
    Function Enable/Disable
    Output CML
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Frequency 24 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max) 121mA