    Skyworks Solutions Inc. 565BDA125M000BCGR
    Part No.:
    565BDA125M000BCGR
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Category:
    Oscillators
    Package:
    6-SMD, No Lead
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD565BDA125M000BCGR.pdf
    Description:
    DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Series:
    Ultra™ Si565
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Part Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    VCXO
    Function:
    Amplitude Control
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.052" (1.33mm)
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±115ppm
    Frequency:
    125 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Current - Supply (Max):
    140mA
    Supplier Device Package:
    Ratings:
    Mounting Style:
    Surface Mount
    1. How to order 565BDA125M000BCGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 565BDA125M000BCGR price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 565BDA125M000BCGR?
    (3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
    Two processes to return the products:
    (1)Inform us within 90 days
    (2)Obtain Requesting Return Authorizations
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
    Image 565BDA125M000BCGR
    Part Number 565BDA125M000BCGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ Si565
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Part Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type VCXO
    Function Amplitude Control
    Output LVDS
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±115ppm
    Frequency 125 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Current - Supply (Max) 140mA