    Skyworks Solutions Inc. 565CFA12M2880CCGR
    Part No.:
    565CFA12M2880CCGR
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD565CFA12M2880CCGR.pdf
    Output:
    CMOS
    Voltage - Supply:
    1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±190ppm
    Frequency:
    12.288 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max):
    145mA
    Surface Mount
    1. How to order 565CFA12M2880CCGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 565CFA12M2880CCGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 565CFA12M2880CCGR?
    Image 565CFA12M2880CCGR
    Part Number 565CFA12M2880CCGR
    Function Amplitude Control
    Output CMOS
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±190ppm
    Frequency 12.288 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max) 145mA