    Skyworks Solutions Inc. 565EBB48M0000CCGR
    Part No.:
    565EBB48M0000CCGR
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD565EBB48M0000CCGR.pdf
    Output:
    HCSL
    Voltage - Supply:
    1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±40ppm
    Frequency:
    48 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max):
    140mA
    Surface Mount
    1. How to order 565EBB48M0000CCGR on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 565EBB48M0000CCGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 565EBB48M0000CCGR?
    Image 565EBB48M0000CCGR
    Part Number 565EBB48M0000CCGR
    Function Amplitude Control
    Output HCSL
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±40ppm
    Frequency 48 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Current - Supply (Max) 140mA