    Pasternack PE3194-36
    Part No.:
    PE3194-36
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3194-36.pdf
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE3194-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3194-36 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3194-36?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3194-36.
    Image PE3194-36 PE3194-48 PE3194-12 PE3194-24
    Part Number PE3194-36 PE3194-48 PE3194-12 PE3194-24
    Length 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm)
    Features - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms