    Pasternack PE33969LF-48
    Part No.:
    PE33969LF-48
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE33969LF-48.pdf
    Length:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Qualification:
    1. How to order PE33969LF-48 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE33969LF-48 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE33969LF-48?
    Image PE33969LF-60 PE33969LF-12 PE33969LF-24 PE33969LF-36 PE33969LF-48
    Part Number PE33969LF-60 PE33969LF-12 PE33969LF-24 PE33969LF-36 PE33969LF-48
    Length 60.0" (1.5m) 5.0' 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0'
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms