    Pasternack PE3W02002/HS-36
    Part No.:
    PE3W02002/HS-36
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTDPE3W02002/HS-36.pdf
    Length:
    36.00" (914.40mm)
    Frequency - Max:
    300 MHz
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Grade:
    Qualification:
    1. How to order PE3W02002/HS-36 on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the PE3W02002/HS-36 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of PE3W02002/HS-36?
    Image PE3W02002/HS-12 PE3W02002/HS-24 PE3W02002/HS-36 PE3W02002/HS-48 PE3W02002/HS-60
    Part Number PE3W02002/HS-12 PE3W02002/HS-24 PE3W02002/HS-36 PE3W02002/HS-48 PE3W02002/HS-60
    Length 12.00" (304.80mm) 24.00" (609.60mm) 36.00" (914.40mm) 48.0" (1.2m) 4.0' 60.0" (1.5m) 5.0'
    Frequency - Max 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz 300 MHz
    Cable Type LMR 195 LMR 195 LMR 195 LMR 195 LMR 195
    Features - - - - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Cable Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Connector Impedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C