    Skyworks Solutions Inc. 545BCC125M000ACG
    Part No.:
    545BCC125M000ACG
    Datasheet:
    KATY Electronic Technology Co., LTD545BCC125M000ACG.pdf
    Packaging:
    Strip
    Voltage - Supply:
    1.8V ~ 3.3V
    Height - Seated (Max):
    0.056" (1.43mm)
    Frequency Stability:
    ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Frequency:
    125 MHz
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max):
    121mA
    Surface Mount
    1. How to order 545BCC125M000ACG on KATY Electronic Technology Co., LTD?
    3. Are the 545BCC125M000ACG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 545BCC125M000ACG?
    Image 545BCC125M000ACGR 545BCC125M000ACG
    Part Number 545BCC125M000ACGR 545BCC125M000ACG
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ SI545 Ultra™ SI545
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Strip
    Part Status Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output LVDS LVDS
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V ~ 3.3V
    Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm) 0.056" (1.43mm)
    Frequency Stability ±7ppm ±7ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Frequency 125 MHz 125 MHz
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Current - Supply (Max) 121mA 121mA